REALIZACJE

Litery przestrzenne

Wszystkie punkty handlowe i usługowe powinny mieć widoczną nazwę, która umożliwi ich rozpoznanie.  Jednym ze sposobów promocji  działalności mogą być litery przestrzenne, które dzięki kolorystyce i wypukłości odróżnią się od ściany każdego budynku i umożliwią szybką identyfikację miejsca. Przestrzenne symbole i litery są ciekawsze i bardziej angażujące wizualnie od standardowych płaskich liter. Mogą być stosowane zarówno na ścianach, jak i tablicach. Jesteśmy producentem
liter przestrzennych podświetlanych oraz liter niepodświetlanych ze styroduru, komatexu i plexi.

Kasetony

Jesteśmy producentem kasetonów z plexi w ramie aluminiowej, kasetonów klejonych z plexi, kasetonów naciągowych (lico z płótna winylowego) oraz kasetonów z dibondu. Kasetony mogą być z podświetleniem LED lub jarzeniowym. Świecić może cała powierzchnia lica lub tylko wybrane elementy np. nazwa firmy.

Banery, Plansze i Totemy

Szyld to jedna z najpopularniejszych form reklamy, swoista wizytówka sklepu lub firmy, która pozwala złamać początkową barierę wejścia, i zachęca Klienta do skorzystania z naszych usług. Szyldy mogą przybierać zarówno formę wolnostojącą (stabilność zapewniają wówczas bloczki betonowe wiążące planszę z podłożem), jak i wiszącą (na elewacji budynku bądź specjalnej konstrukcji nośnej). Najczęściej wykorzystywanymi materiałami produkcyjnymi są płyty PCV, dibond oraz blachy ocynkowane. Jesteśmy bezpośrednim wykonawcą plansz, tablic, totemów i szyldów. Oryginalne i spójne z architekturą otoczenia szyldy to gwarancja skutecznej reklamy i doskonały sposób wyróżnienia naszej działalności.

Prace nietypowe

Flagi

Tablice

Tablice Unijne

Szybki kontakt!
+
Wyślij!